Fixtures

Showing all fixtures. Competition name or Team name to filter.

Click here for a downloadable calendar which can be imported into (for example) Google Calendar.

Date Competition Home Team Result Away Team
Thursday 6th September 2018 Division 4 Malpas & Oswestry 2 1 - 3 Tattenhall
Monday 10th September 2018 Division 2 Wallasey 4 2 - 3 Wallasey 3
Monday 10th September 2018 Division 3 Wallasey 5 1½ - 3½ Wallasey 6
Tuesday 11th September 2018 Division 2 Crewe 3 - 2 Buckley/Mold 1
Wednesday 12th September 2018 Division 3 Atticus 2 3½ - 1½ Frodsham
Wednesday 12th September 2018 Division 4 Buckley/Mold 4 3½ - ½ Buckley/Mold 3
Friday 14th September 2018 Division 4 Pensby 2 3 - 1 Wallasey 7
Tuesday 18th September 2018 Division 1 Chester D 1½ - 3½ Chester C
Tuesday 18th September 2018 Division 1 Chester B 1 - 4 Chester A
Tuesday 18th September 2018 Division 1 Hoylake/Great Meols 1 3½ - 1½ Atticus 1
Thursday 20th September 2018 Division 3 Hoylake/Great Meols 3 1½ - 3½ Buckley/Mold 2
Friday 21st September 2018 Division 4 Chester K 1½ - 2½ Chester J
Friday 21st September 2018 Division 4 Chester L 1½ - 2½ Chester M
Monday 24th September 2018 Division 2 Wallasey 2 3½ - 1½ Wallasey 4
Monday 24th September 2018 Knock Out Round 1 Crewe KO 5 - 3½ Frodsham KO
Tuesday 25th September 2018 Division 2 Chester E 4 - 1 Chester F
Tuesday 25th September 2018 Knock Out Round 1 Chester KO 7 - 2½ Wrexham KO
Tuesday 25th September 2018 Division 2 Hoylake/Great Meols 2 1 - 4 Wallasey 3
Tuesday 25th September 2018 Division 1 Malpas & Oswestry 1 3 - 2 Wallasey 1
Wednesday 26th September 2018 Knock Out Round 1 Buckley/Mold KO 6 - 2½ Wallasey KO 2
Wednesday 26th September 2018 Knock Out Round 1 Penyffordd KO 3 - 4 Chester KO 2
Friday 28th September 2018 Division 3 Pensby 1 5 - 0 Chester H
Tuesday 2nd October 2018 Division 2 Chester E 3 - 2 Hoylake/Great Meols 2
Tuesday 2nd October 2018 Division 3 Chester G 5 - 0 Buckley/Mold 2
Tuesday 2nd October 2018 Division 2 Wrexham 1½ - 3½ Crewe
Wednesday 3rd October 2018 Division 4 Tattenhall 2 - 2 Buckley/Mold 4
Thursday 4th October 2018 Knock Out Round 1 Wallasey KO 7 - 0 Malpas & Oswestry KO
Monday 8th October 2018 Division 1 Wallasey 1 3 - 2 Hoylake/Great Meols 1
Monday 8th October 2018 Division 3 Wallasey 6 4½ - ½ Frodsham
Tuesday 16th October 2018 Division 1 Chester A 3 - 2 Chester D
Tuesday 16th October 2018 Division 1 Chester C 1 - 4 Chester B
Thursday 18th October 2018 Division 3 Hoylake/Great Meols 3 2 - 3 Atticus 2
Friday 19th October 2018 Division 4 Chester K 1 - 3 Wallasey 7
Friday 19th October 2018 Division 4 Chester L 2½ - 1½ Malpas & Oswestry 2
Friday 19th October 2018 Division 4 Chester M ½ - 3½ Pensby 2
Monday 22nd October 2018 Division 4 Wallasey 7 4 - 0 Malpas & Oswestry 2
Monday 22nd October 2018 Division 2 Wallasey 3 1 - 4 Wallasey 2
Tuesday 23rd October 2018 Division 2 Chester F 1½ - 3½ Buckley/Mold 1
Wednesday 24th October 2018 Division 4 Buckley/Mold 4 ½ - 3½ Chester J
Wednesday 24th October 2018 Division 1 Penyffordd 3 - 2 Hoylake/Great Meols 1
Friday 26th October 2018 Division 3 Pensby 1 2½ - 2½ Buckley/Mold 2
Monday 29th October 2018 Division 3 Wallasey 5 3 - 2 Chester G
Monday 29th October 2018 Division 4 Tattenhall 4 - 0 Chester M
Tuesday 30th October 2018 Knock Out Round 2 Chester KO 7 - 0 Atticus KO
Thursday 1st November 2018 Division 1 Wallasey 1 3 - 2 Chester D
Friday 2nd November 2018 Division 4 Buckley/Mold 3 2 - 2 Pensby 2
Tuesday 6th November 2018 Division 2 Chester F 1 - 4 Crewe
Tuesday 6th November 2018 Division 4 Chester J 1 - 3 Chester L
Tuesday 6th November 2018 Division 2 Wrexham ½ - 4½ Wallasey 2
Wednesday 7th November 2018 Division 3 Buckley/Mold 2 2½ - 2½ Chester H
Wednesday 7th November 2018 Division 1 Penyffordd 3 - 2 Chester A
Monday 12th November 2018 Division 3 Frodsham 3½ - 1½ Pensby 1
Monday 12th November 2018 Division 2 Wallasey 4 ½ - 4½ Buckley/Mold 1
Wednesday 14th November 2018 Division 4 Buckley/Mold 3 - Tattenhall
Monday 19th November 2018 Division 3 Wallasey 6 2½ - 2½ Atticus 2
Tuesday 20th November 2018 Division 1 Chester C 1½ - 3½ Chester A
Tuesday 20th November 2018 Division 3 Chester H 2½ - 2½ Chester G
Tuesday 20th November 2018 Division 1 Malpas & Oswestry 1 1½ - 3½ Penyffordd
Thursday 22nd November 2018 Division 4 Malpas & Oswestry 2 2½ - 1½ Buckley/Mold 3
Thursday 22nd November 2018 Division 2 Wallasey 3 1½ - 3½ Crewe
Friday 23rd November 2018 Division 4 Chester L 3 - 1 Chester K
Friday 23rd November 2018 Division 4 Chester M 2 - 2 Wallasey 7
Tuesday 27th November 2018 Division 2 Hoylake/Great Meols 2 2½ - 2½ Chester F
Wednesday 28th November 2018 Division 4 Pensby 2 4 - 0 Buckley/Mold 4
Wednesday 28th November 2018 Division 1 Penyffordd 3½ - 1½ Atticus 1
Tuesday 4th December 2018 Division 1 Chester A 1 - 4 Malpas & Oswestry 1
Tuesday 4th December 2018 Division 3 Chester G - Hoylake/Great Meols 3
Tuesday 4th December 2018 Division 3 Chester H 2 - 3 Wallasey 5
Tuesday 4th December 2018 Division 2 Crewe 3 - 2 Chester E
Tuesday 4th December 2018 Division 2 Wrexham 4 - 1 Wallasey 3
Friday 7th December 2018 Division 3 Pensby 1 2½ - 2½ Wallasey 6
Monday 10th December 2018 Division 1 Chester C 2 - 3 Wallasey 1
Tuesday 11th December 2018 Knock Out Round 2 Chester KO 2 3 - 4 Hoylake/Great Meols KO
Wednesday 12th December 2018 Division 1 Atticus 1 4 - 1 Malpas & Oswestry 1
Wednesday 12th December 2018 Knock Out Round 2 Buckley/Mold KO 5 - 2 Crewe KO
Thursday 13th December 2018 Division 4 Malpas & Oswestry 2 - Chester K
Monday 17th December 2018 Division 3 Frodsham 3 - 2 Chester G
Monday 17th December 2018 Division 2 Wallasey 3 - Chester F
Monday 17th December 2018 Division 2 Wallasey 4 - Chester E
Monday 17th December 2018 Division 4 Tattenhall - Wallasey 7
Tuesday 18th December 2018 Division 1 Hoylake/Great Meols 1 - Malpas & Oswestry 1
Monday 7th January 2019 Division 3 Wallasey 6 - Buckley/Mold 2
Tuesday 8th January 2019 Division 1 Chester B - Wallasey 1
Wednesday 9th January 2019 Division 2 Buckley/Mold 1 - Wrexham
Friday 11th January 2019 Division 4 Pensby 2 - Malpas & Oswestry 2
Monday 14th January 2019 Division 3 Frodsham - Wallasey 5
Tuesday 15th January 2019 Division 4 Chester J - Chester M
Wednesday 16th January 2019 Division 3 Atticus 2 - Pensby 1
Friday 18th January 2019 Division 1 Chester D - Atticus 1
Friday 18th January 2019 Division 4 Chester K - Tattenhall
Friday 18th January 2019 Division 4 Chester L - Buckley/Mold 4
Tuesday 22nd January 2019 Division 2 Chester E - Wrexham
Tuesday 22nd January 2019 Division 2 Chester F - Wallasey 4
Tuesday 22nd January 2019 Division 1 Hoylake/Great Meols 1 - Chester C
Tuesday 22nd January 2019 Division 1 Wallasey 1 - Chester A
Thursday 24th January 2019 Division 3 Hoylake/Great Meols 3 - Chester H
Friday 25th January 2019 Division 1 Chester D - Chester B
Monday 28th January 2019 Division 2 Wallasey 2 - Chester E
Monday 28th January 2019 Division 2 Wallasey 3 - Buckley/Mold 1
Wednesday 30th January 2019 Division 3 Buckley/Mold 2 - Wallasey 5
Wednesday 30th January 2019 Division 4 Buckley/Mold 3 - Wallasey 7
Tuesday 5th February 2019 Division 1 Chester A - Atticus 1
Tuesday 5th February 2019 Division 1 Chester B - Hoylake/Great Meols 1
Tuesday 5th February 2019 Division 1 Malpas & Oswestry 1 - Chester D
Tuesday 5th February 2019 Division 2 Crewe - Hoylake/Great Meols 2
Wednesday 6th February 2019 Division 4 Buckley/Mold 4 - Malpas & Oswestry 2
Thursday 7th February 2019 Knock Out Round 2 Wallasey KO - Pensby KO
Friday 8th February 2019 Division 4 Chester L - Tattenhall
Friday 8th February 2019 Division 4 Chester M - Chester K
Tuesday 12th February 2019 Division 3 Chester H - Frodsham
Wednesday 13th February 2019 Division 3 Buckley/Mold 2 - Atticus 2
Thursday 14th February 2019 Division 3 Hoylake/Great Meols 3 - Wallasey 6
Monday 18th February 2019 Division 2 Wallasey 4 - Wrexham
Monday 18th February 2019 Division 4 Wallasey 7 - Chester J
Tuesday 19th February 2019 Division 1 Chester C - Malpas & Oswestry 1
Tuesday 19th February 2019 Division 3 Chester G - Pensby 1
Wednesday 20th February 2019 Division 2 Buckley/Mold 1 - Wallasey 2
Thursday 21st February 2019 Division 4 Malpas & Oswestry 2 - Chester M
Friday 22nd February 2019 Division 4 Pensby 2 - Chester L
Tuesday 5th March 2019 Division 4 Chester J - Pensby 2
Tuesday 5th March 2019 Division 2 Wrexham - Chester F
Wednesday 6th March 2019 Division 1 Atticus 1 - Chester B
Wednesday 6th March 2019 Division 3 Atticus 2 - Wallasey 5
Wednesday 6th March 2019 Division 3 Buckley/Mold 2 - Frodsham
Friday 8th March 2019 Division 1 Chester D - Penyffordd
Friday 8th March 2019 Division 4 Chester K - Buckley/Mold 4
Friday 8th March 2019 Division 4 Chester M - Buckley/Mold 3
Thursday 14th March 2019 Division 4 Wallasey 7 - Chester L
Friday 15th March 2019 Division 3 Pensby 1 - Hoylake/Great Meols 3
Monday 18th March 2019 Division 3 Wallasey 6 - Chester H
Tuesday 19th March 2019 Division 4 Chester J - Buckley/Mold 3
Tuesday 26th March 2019 Division 1 Chester B - Penyffordd
Tuesday 26th March 2019 Division 2 Chester E - Wallasey 3
Tuesday 26th March 2019 Division 2 Chester F - Wallasey 2
Tuesday 26th March 2019 Division 1 Hoylake/Great Meols 1 - Chester D
Wednesday 27th March 2019 Division 1 Atticus 1 - Chester C
Wednesday 27th March 2019 Division 3 Atticus 2 - Chester G
Wednesday 27th March 2019 Division 2 Buckley/Mold 1 - Hoylake/Great Meols 2
Friday 29th March 2019 Division 4 Pensby 2 - Chester K
Monday 1st April 2019 Division 2 Wallasey 2 - Hoylake/Great Meols 2
Monday 1st April 2019 Division 2 Crewe - Wallasey 4
Monday 1st April 2019 Division 4 Tattenhall - Chester J
Wednesday 3rd April 2019 Division 4 Buckley/Mold 3 - Chester L
Wednesday 3rd April 2019 Division 4 Buckley/Mold 4 - Chester M
Monday 8th April 2019 Division 1 Wallasey 1 - Penyffordd
Monday 8th April 2019 Division 2 Wallasey 2 - Crewe
Thursday 11th April 2019 Division 3 Wallasey 5 - Hoylake/Great Meols 3
Thursday 11th April 2019 Division 4 Wallasey 7 - Buckley/Mold 4
Tuesday 16th April 2019 Division 2 Hoylake/Great Meols 2 - Wallasey 4
Wednesday 17th April 2019 Division 4 Malpas & Oswestry 2 - Chester J
Tuesday 23rd April 2019 Division 1 Chester A - Hoylake/Great Meols 1
Tuesday 23rd April 2019 Division 3 Chester G - Wallasey 6
Tuesday 23rd April 2019 Division 3 Chester H - Atticus 2
Tuesday 23rd April 2019 Division 1 Malpas & Oswestry 1 - Chester B
Wednesday 24th April 2019 Division 1 Atticus 1 - Wallasey 1
Wednesday 24th April 2019 Division 2 Buckley/Mold 1 - Chester E
Wednesday 24th April 2019 Division 4 Buckley/Mold 3 - Chester K
Wednesday 24th April 2019 Division 1 Penyffordd - Chester C
Monday 29th April 2019 Division 3 Wallasey 5 - Pensby 1
Monday 29th April 2019 Division 4 Tattenhall - Pensby 2
Monday 29th April 2019 Division 3 Frodsham - Hoylake/Great Meols 3
Tuesday 30th April 2019 Division 2 Hoylake/Great Meols 2 - Wrexham